К основному контенту

Коли помре останній українець?

Використавши показники смертності, народжуваності, а також вікову структуру населення України програмно змоделював зміну чисельності населення країни (без врахування Криму).
2018 (1 січня) - 42,4 млн (точка відліку).
2025 - 39,8 млн
2050 - 30,4 млн
2075 - 20,8 млн
2100 - 14,2 млн
2125 - 9,75 млн
2150 - 6,7 млн
2200 - 3,1 млн
2300 - 0,7 млн
2400 - 0,15 млн
2500 - 23,5 тис
2600 - рік, коли помре останній українець.

Звичайно, це собі така "модель в вакуумі", позаяк не враховані міграційні процеси, а всі демографічні показники (народж., смертн.) використано, як константи! Однак, навіть без розрахунків,  достатньо одного погляду на вікову піраміду, щоб вжахнутись від наближення неминучої катастрофи.
 Чорні стрілки вказують на той мізерний спадок, який залишає після себе сьогоднішнє молоде покоління репродуктивного віку. Далі буде ще гірше. Низ піраміди перетворюється на курячу лапку! Масивний верх - як хатинка Баби Яги-костяної ноги - досить символічна аналогія!

Тобто, тих хто здатен народжувати - ставатиме все менше. А вони, в свою чергу, залишатимуть після себе ще тонший пласт нащадків.

Зрозуміло, що наші землі не збезлюдніють! В африканських Нігерах і Гвінеях Бісау одна жінка за життя народжує 7 дітей; в Індії населення вже більше 1 млрд 300 млн; росте мусульманський світ.. Чистої води все менше, пустелі наступають.. Не треба бути Вангою, щоб зрозуміти, що міграційний тиск ростиме. В умовах, коли Україна безлюдніє сама по собі, нікому буде опиратися зайдам.

На порозі нові цікаві процеси. Якщо раніше країни асимілювали новоприбулих жителів, то зараз у нас є можливість застати початок епохи, коли навала мігрантів розчинить в собі залишки місцевого населення. Кому буде більше треба - тому й дістанеться земля.  Негри прийдуть й порядок наведуть!







Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Дамба. Березівка. Карти

Що трапляється, коли село очолює злочинно безвідповідальний голова? Відповіді в картинках (для збільшення, клацніть на зображення). Нижче наведено кілька історичних фотознімків місця де річка зруйнувала дамбу й де сьогодні вчергове закопуються гроші платників податків на її відновлення.  Липень 2013 року. Річка під прямим кутом довбає дамбу (червона стрілка; світло-коричнева вказує місце стариці де й потрібно було вести протипаводкові роботи й куди ПОТРІБНО було спрямувати русло!!!). В кріслі голови села сидить Вара Олександр Петрович. Березень 2014 року. Річка в лоб довбає дамбу. В кріслі голови села сиднем сидить Вара Олександр Петрович.   Серпень 2015 року. Річка продовжує натиск. Сільський голова продовжує сидіти в кріслі..  Січень 2016 року. Річка продовжує свою роботу. Як не дивно - продовжує свою роботу й Вара Олександр Петрович, а саме - успішно сидіти рівненько в кріслі сільського очільника.  Вересень 2016 року. Річка відточила кут

Дамба. Березівка.

В селі Березівка, Тисменицького району, підмило дамбу, яка захищає село від паводків. Від подібних речей ніхто не застрахований, але даний випадок не зовсім звичайний. Мою увагу привернув допис місцевого голови села в фейсбуці. Посилання на нього вже не існує, оскільки голова витер його разом з коментами. Витер тому що відвідувачі нищівно критикували голову за бездіяльність. Оскільки я часто влітку з сімєю їзджу на річку саме в це село, то також трішки в "темі", тому  задав голові декілька питань, а саме: чому протипаводкові роботи РОКАМИ велися за майже пів-кілометра від дамби, в той час як в іншому місці (нинішнє місце руйнування дамби) річка роками довбала дамбу під прямим кутом? Куди поділися тисячі машин шутру і що з того мало село? Чи не варто сьогодні підключити тих хвацьких шутровиків для відновлення дамби, з їх екскаваторами й важкими вантажівками, які так невтомно "працювали" на річці роками? Прямої відповіді на питання не отримав, натомість дізнався, щ

Центр. Березень. 2019

 Мої улюблені місця рідного міста: центр, міське озеро, парк Шевченка. (для повнорозмірності клацніть на фото)